(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatleri

Mobil ÇözümMobil PDA Entegrasyonu, server ile mobil veri toplama cihazları arasında bilgi transferinin gerçekleşmesini sağlayan veri sorgulama ve toplama ara yüzleridir. El terminalleri ve taşınabilir diğer cihazlarla internet, GPRS, kablosuz bağlantı teknolojileri kullanılarak sisteme veri girişi yapmak ve bilgi sorgulamak amacıyla iletişim sağlanır. Bu arayüzler sahada yapılan işlemlerin sistem veritabanına aktarılmasına olanak tanır. Ayrıca kullanıcılara, saha bazında iş emri oluşturma, iş taleplerini izleme ve iş yaparken ihtiyaç duyabilecekleri bilgileri mobil cihazlarında görme imkanı verir.

Teknik personelin geniş saha çalışmalarında faaliyetlerle ilgili gerekli tüm bilgilere ulaşması ve gerekli veri girişlerini yapmaları Mobil PDA uygulaması ile mümkün olmaktadır. Sistem mobil kullanıcılara, hareket halindeyken dahi gerekli bilgilerin sorgulanması ve saklanması imkanını vererek performansın en üst düzeye çıkarılmasını sağlar.

 • PDA cihazlarındaki demirbaş ve iş bilgisi ile işgücü verimliliği arttırılır.
 • Kullanıcıların sabit terminal kullanma zorunluluğuna son verir.
 • Arızaların incelenmesi, bakım yapılması, duruş bilgileri ve sayaç ölçümleri ile ilgili veri girişleri kullanıcıların yanında bulunan mobil cihazlarla hemen yerinde yapılır.

 

Mobil araçlar aşağıdaki alanlarda verimli olarak kullanılabilirler ;

 • İş yönetimi (iş emri ve iş bildirimleri takibi)
 • Cihaz bilgileri sorgulama
 • Sayaç ölçümleri (enerji yönetimi)
 • Sayımlar (yılsonu ve dönemsel)
 • Kalibrasyon sonuçları
 • Veri toplama

 

Mobil İş Emirleri

Mobil PDA Entegrasyonu mobil cihazlar ile çeşitli mobil iş emirlerini yönetmek için önceden oluşturulmuş iş akışları ve veri yapılarının yönetilebilmesini sağlar. Uygulama ile kullanıcılar, iş emri açma / kapama, iş atama işlemleri yapabilirken aynı zamanda iş emri görevlerini ve malzemelerini yöneterek iş emri durumlarını güncelleyebilirler.PDA

Mobil Bakım

Mobil PDA Entegrasyonu saha bakım ortamları için ideal bir yazılım çözümüdür. Uygulama mobil iş emirleri, iş istekleri, malzeme takibi, ekipman veritabanına ulaşım gibi özellikleri içerir. raporlama, durum değerlendirmesi, barkod aracılığıyla ekipmanları doğrulama ve ölçüm bilgilerini izleme gibi ek özelliklerde sunmaktadır.

Mobil Demirbaş Takibi

MobilDemirbaş kayıtlarının doğru bir şekilde takip edilmesi genellikle karmaşık bir organizasyon için zor bir iştir. Mobil Varlık İzleme yazılımı ile bu süreci optimize edebilirsiniz.

Uygulama ile varlıkların konum verileri tümleşik bir çözüm sağlamak için mobil cihazlarla raporlanabilir. Tanımlama için barkod, elle giriş ve RFID seçenekleri kullanılabilir.

 • Demirbaşlara ait özellikleri, stokları, transferleri ve konum bilgilerini içerir.
 • Demirbaş tanımlama kimliği barkod, RFID, ya da elle giriş yoluyla yapılabilir.
 • Demirbaş durumları mobil Dashboard ile izlenebilir

Mobil veri toplama hizmetlerine ait donanım ve yazılımlar, ihtiyaca göre tasarlanarak opsiyonel olarak lisanslanmaktadır.

Translate »