(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatleri

PBT PRO Mobil Bakım Yazılımı

 

 

PBT PRO MOBİL nedir? Tamamen esnek, kullanımı kolay ancak çok güçlü bir Mobil Bakım Yönetimi Yazılımıdır. 

PBT PRO MOBİL neler yapar? Sisteminize yeni iş emirleri ekler. Var olan iş emirleri düzenler. Ekipmanları tüm detayları ile sorgular. Yeni iş bildirimleri yaratır. Yedek parça ve malzeme envanterinizi yönetir. Teknisyenlere hareket halindeyken iş emirlerini kapatmak için erişim sağlar. Sınırsız Periyodik Bakım rutinleri oluşturur ve planlar. Sahada gerçek zamanlı olarak tamamlanan işlerin takibi ve raporlanmasını yapar. Herhangi bir kayıtta eklediğiniz belgeleri, dosyaları ve fotoğrafları cep telefonunuzdan veya tabletinizden görüntüler.

Özellikleri Nelerdir?
⦁ 7/24 ekibinize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Resimler, dokümanlar, coğrafi lokasyonlar istediğinizi iş emirlerinize ekleyebilirsiniz.
⦁ Teknisyenlerin iş emirlerini sahada tamamlamalarını sağlar.
⦁ Ekipmanlar, lokasyonlar, yedek parçalar için QR Kodları üretir. Barkodları ve QR kodlarını varlıklara veya parçalara ekleyerek ve bunları bir mobil cihazla tarayarak zaman alıcı veri girişini azaltır.
⦁ Android işletim sistemine sahip tüm cihazlar ile% 100 uyumludur.
⦁ PBT PRO Mobil ihtiyacınız olduğu kadar büyüyebilir. Aslında, işletmenizde kaç kullanıcı, tesis, lokasyon ve varlık oluşturduğunuz konusunda sizi sınırlandırmaz.
⦁ İş emirlerini anında KAPATABİLİR ve genel merkeze anında bildirimde bulunmanızı sağlar.
⦁ “Push Notifications” özelliği sayesinde Yeni iş talebi geldiğinde teknik ekibe, yeni iş emri açıldığında iş emrinin atandığı personele, yeni bir malzeme talebi geldiğinde satınalma birimine anında bildirim gönderir
⦁ Bakım ekibinizin, farklı işleri takip etmek veya bir işi tamamlamak için gerekli olan bilgileri ve belgelere anında ulaşmasını sağlayarak saha ekibinizin verimliliğini arttırır.
⦁ Teknik ekip nerede olursa olsun iş emri açabilir. Açık olan iş emirlerini izleyerek verimli ve zamanında tamamlanması için plan yapabilir ve resimler, kılavuzlar, faturalar, kontrol listeleri gibi gerekli tüm bilgilere ulaşılabilir.
⦁ Mobil Malzeme Yönetim Sistemi ile malzeme envanterinin tüketimini izlemenizi ve raporlamanızı sağlar.
⦁ Tüm onay mekanizmasının mobil cep telefonu üzerinde anlık olarak uygulanmasını sağlar.

Translate »