(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatleri

Hakkımızda

1998‘den beri sizlerleyiz…

1998 yılında bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren, tecrübeli ve dinamik bir kadronun bir araya gelmesi ile kurulan ORJIN YAZILIM, hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel yaklaşımını kalite ve düşük maliyetle birleştirip sizlere en uygun çözümleri sunmak için çalışmaktadır.

ORJIN Yazılım, Kurumsal Varlık ve Bakım yönetim sistemi, Araç Filo Yönetimi, İş Makineleri ve İnşaat Şantiye proje yönetimi konularında kurumsal yazılım çözümleri sunan, sektöründe lider ulusal bir yazılım firmasıdır. Ürettiğimiz iş yönetimi yazılımları sayesinde, dünya standartlarında kurumsal yazılım çözümleri sunmaktayız.

Müşterilerimize entegre çözümler üretmeye yönelik çalışma stratejisini benimsedik ve çalıştığımız işletmelere öncelikle uzman olduğumuz konularla ilgili danışman olmayı ilke edindik. Amacımız, işletmelerin işperformansını optimize ederek, gelirleri ve kar marjları üzerinde anlamlı bir etki oluşturacak yardımcı çözümler ve hizmetler sunmaktır.

Tüm çözümlerimizde kullanım kolaylığı, sağlıklı sistem yapısı, hızlı kurulum ve işbirlikçi yaklaşımlar ön plandadır. Yazılımlarımız deneyimli ve profesyonellerden oluşan bir kadro tarafından desteklenir.

Orjin Yazılım’ ın özel ve kamu sektöründeki KOBİ’ler, büyük kuruluşlar ve çokuluslu şirketler de dahil olmak üzere, farklı sektörlerden 1000′ den fazla müşteri portföyü bulunmaktadır. Yazılımlarımızın tamamına dil desteği sağlanmaktadır.

Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren, hizmetin en iyisini en uygun seçeneklerle sizlere sunmaya gayret eden bizler, ORJIN YAZILIM ailesi olarak, sadece şirketimizin ticari karını değil, aynı oranda müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve nihai olarak ülkemizin geleceğine her şeyden çok değer vermekte ve bunu bir kurum felsefesi haline getirmiş bulunmaktayız.

Vizyonumuz

Yer aldığımız her projede temel ilke olarak “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ni benimsemiş olan bizler ;

  • Kaynakların etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak,
  • Teknolojik yeniliklere hızlı adapte olabilen esnek yapılar kurmak,
  • Tüm sistemlerin birbiriyle bağdaşık olduğu entegre çözümler sunmak,
  • Verdiğimiz tüm hizmetleri kesintisiz ve güvenli bir ortamda gerçekleştirilebilmesi için çalışmaktayız.

Misyonumuz

  • İletişim alanında dünya standartlarını yakalamış yapılarla,
  • Daima müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirerek,
  • Hizmet verdiği herkese nitelikli projeler sunmak için çalışmaktayız.

Kuruluşumuzdan bu yana daima yeniye, güncele ve gelişmeye açık kalan ORJIN YAZILIM olarak ;

Müşterilerimize maliyetlerini en iyi şekilde kontrol edecekleri, varlık, personel ve diğer kaynakları en etkin şekilde yönetebilecekleri, iş performansını ve yatırım geri dönüşümünü hızlandıracak çözümler sunmaktadır.

Translate »