(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatleri

PROGRAM MODÜLLERİ

Malzeme & Yedek Parça Yönetimi

Doğru zamanda ve yerde doğru malzeme bulundurulmasını temin edecek bir yedek parça ve sarf malzeme stok yönetim sistemidir. Bu sistem; malzemelerin stok ve sipariş takibini yaparken, stok envanter analizleri, fiyat analizleri, malzeme kullanım yerleri ve şekilleri gibi pek çok konuda oldukça detaylı bilgileri barındırır.

Yardım Masası

Kullanıcılardan gelen dahili bakım ve onarım taleplerinin yönetilmesi amacıyla kullanılır. Çağrı Merkezi Yönetim Modülü operatörleri ve müşteri hizmetleri yetkilileri bakım, servis ve demirbaş yönetimi taleplerini yönetmek için tüm bilgiye kolayca ulaşırlar. Gerçek zamanlı süreç takibi yapılabilir.

Satınalma Yönetimi

Satınalma Modülü, firmaların doğru malzeme ve parçaları, doğru tedarikçiden, doğru termin ve sipariş miktarları ile sipariş etmesini sağlar.Tedarikçilerin teslimat ve kalite performansları takip edilir.

Firma & Sözleşme Yönetimi

Firma veritabanı ve teknik hizmet sözleşmeleri ile ilgili tüm parametreleri ve maliyetleri yönetir. Personelin hizmet alınan firmalarla ilgili sözleşmelere her noktadan ulaşması sağlanır.

hand-graving-smartphone (2)

PBT PRO Mobil

Veri Toplama Arayüzleri, server ile mobil veri toplama cihazları arasında bilgi transferinin gerçekleşmesini sağlayarak el terminalleri ve taşınabilir diğer cihazlarla iletişimi sağlar. Bu arayüzler yapılan işlemlerin sisteme aktarılması için kullanılır.

Proje Yönetimi

Projeler için bütçe, iş gücü ve ekipman kullanım planları yapılıp bunlar gerçek kullanım oranları ile karşılaştırılarak, projenin her anında, işlerin ne kadar planlı gittiği takip edilebilir.

Enerji Yönetimi

Günümüz koşullarında enerji maliyetleri işletmelerin en önemli masraf merkezlerinden biri halini almıştır.  Bu durum etkin bir enerji yönetim uygulamasını gündeme getirmektedir.Enerjiyi etkin kullanmak, enerji tüketim değerlerinin ve çevre şartlarının ölçülmesi ile mümkündür.

Raporlar ve Analizler

Sistem açık veritabanı ve OLAP teknolojisi ile geliştirilmiş analiz ekranları sunar. Bu modülün içerisinde sistem veritabanı için hazırlanmış, kullanıcılar tarafından özelleştirilebilen, dinamik ve grafik destekli analiz ekranları yer almaktadır.  Bu analiz kiti, ekipmanları, ekipmanla ilişkili maliyetleri, ekipman tarihçelerini ve arızalarını takip eder.

Translate »