(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatleri

T.C. Merkez Bankası & PBT PRO Uygulaması

T.C. Merkez Bankası & PBT PRO Uygulaması

  • Posted by: Pbt Pro
  • Category: Genel, Haberler, Makaleler, Öne Çıkan Projeler

T.C. Merkez Bankası, tesisler ve ekipmanlara ait teknik hizmet süreçlerini kolay, izlenebilir ve hızlı yönetmek için PBT PRO Kurumsal Tesis ve Varlık yönetimi uygulaması ile çalışmalarına devam ediyor. Merkez Bankası, özellikle çok farklı lokasyona ve büyük bir ekipman yapısına sahip, PBT PRO ile farklı lokasyonlardaki birçok görevi mobil uygulamalarla online takip edebiliyor.

“Kısa sürede bu kadar çok işi yapabilme yeteneğine sahip olmak, aynı zamanda yapılan işleri detaylı analiz edebilmek, Merkez Bankasında yeni bir yaklaşım sağladı. ”

Merkez Bankası’ nın PBT PRO İle kazanımları ;

* Tüm iş süreçlerinin yönetimi
* Etkin planlama ve tahmin
* Faaliyetleri prosedürlere uygun yürütmek
* Malzeme ve kaynakların yönetimi
* Tüm tesis ve ekipmanlara ait işlemleri kapsayan ve planlayan fonksiyonlar

Sürekli yenilik ve değişim

Yenilikçi bir kurum olan T.C. Merkez bankası üstlendiği iş hacmi arttıkça, bilinen yüksek kaliteli iş yapma şeklini korurken verimliliği artırmanın yollarını da PBT PRO ile sağladı. PBT PRO, fonksiyonel modülleri ve mobil uygulamaları ile T.C. Merkez Bankasına önemli bir katkı sağladı.

“Ekipman ve Tesis yönetimi, organizasyonumuzun çok farklı seviyelerini etkiliyor. Doğru kararlar almak ve işimizi en iyi şekilde yönetmek için tüm verileri tek bir merkezi konumda toplayan bir araç kullanmak kritik öneme sahipti.”  –  T.C. Merkez Bankası

Author: Pbt Pro
Translate »