(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatleri

T.C. Cumhurbaşkanlığı PBT PRO Tesis ve Demirbaş Yönetimi kullanmaya başladı

T.C. Cumhurbaşkanlığı PBT PRO Tesis ve Demirbaş Yönetimi kullanmaya başladı

  • Posted by: Pbt Pro
  • Category: Bakım ve Onarım Yazılımı, Makaleler, Pbt Pro
Tesis Yönetimi

ORJİN YAZILIM‘ IN Kurumsal Varlık Yönetimi çözümü olan PBT PRO EAM gelişmiş demirbaş yönetimi fonksiyonları, entegre satınalma Modülü, enerji yönetimi, çoklu dil ve işletme desteği ile komple bir tesis ve demirbaş yönetimi çözümüdür.

T.C. Cumhurbaşkanlığına ait tesislerin ve demirbaşların yönetimi için kullanılmaya başlanan PBT PRO Kurumsal Varlık Yönetimi (EAM – Enterprise Asset Management) ile kuruma ait tesis ve demirbaşların envanter bilgileri detaylı bir şekilde kayıt altına alınıyor. Demirbaşların hurdaya ayrılana kadar olan tüm süreçleri ise yine PBT PRO Kurumsal Varlık Yönetimi üzerinde takip ediliyor.

Eksiksiz bir kurumsal uygulama çözümü olan PBT PRO Kurumsal varlık yönetimi (EAM) yazılımı, varlık yaşam döngüsü yönetimi, koruyucu bakım planlaması, garanti yönetimi, stok ve yedek parçaların takibi, Personel tanımlama ve ekipman oluşturma, entegre mobil seçenekler gibi pek çok özellik sunmakta.

Sektörünün en iyi yazılımı olan PBT PRO’ nun güçlü özellikleri birçok farklı sektörden müşterinin ihtiyaçlarını karşılarken teknolojik altyapısı ve kolay kullanımı, öne çıkan özellikleri arasında yer almakta.

Author: Pbt Pro

Bir cevap yazın

Translate »